Cennik fotografii noworodkowej

O sesji

Zdjęcia wykonywane są w odpowiednio dostosowanym do fotografii noworodkowej profesjonalnym studio lub Waszym zaciszu domowym. Sesja jest bezpieczna dla maluszka i przyjemna, dziecko dobrze się czuje, panuje bezstresowa atmosfera.

Jako fotograf współpracuję ściśle z mamą dziecka- wspólnie dostosowujemy się do harmonogramu dnia maleństwa. Dlatego taka sesja może trwać od 2,5 do 5 godzin gdzie nie ma pośpiechu, a noworodek może sobie spokojnie spać.

Zasadniczo taka sesja powinna odbyć się między 5 a 10 dniem życia dziecka ze względu na łatwość jego uśpienia. Dziecko ma zapewnione bezpieczeństwo, ciepło oraz ciekawe aranżacje stylizacyjne, które umilają mu sen.

Jeżeli chodzi o przygotowanie siebie i dziecka to należy dziecko nakarmić przed rozpoczęciem sesji, utrzymać jak najdłużej aktywne przed moim przyjazdem ubrane najlepiej w ubranko typu pajacyk, żeby nie zdejmować nic przez główkę maluszka. Pod pajacykiem powinno mieć tylko pieluszkę, mama natomiast powinna zaopatrzyć się w smoczek nawet jeśli dziecko go nie używa.

Nie zapominając o rodzicach jeśli mama lub tata chcieliby zrobić sobie zdjęcia z maleństwem proszę o odpowiednie ubranie się w niewzorzyste stroje- które nie odwrócą uwagi od dziecka, jak również zadbanie o estetykę dłoni, mamom polecam naturalny kolor lakieru do paznokci oraz lekki, subtelny make-up.

Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa możliwa jest tylko do 2 tygodnia życia dziecka. Jeżeli by się Państwo zdecydowali muszę znać planowaną datę porodu.

Każda sesja noworodkowa kończy się sesją rodzinną w ramach jednego pakietu. Trwa od 2,5 do 5h, obejmuje od 4 do 5 stylizacji/ scenografii ( plus czapeczek, opaski bez limitu). Wykonywa jest u nas w domowym studio lub jeżeli sytuacja tego wymaga u klienta. Najczęściej umawiamy się z klientami w naszym domowym studio gdzie mamy wszystko pod ręką- panuje domowa atmosfera jest bezpiecznie i przytulnie. Jeżeli miałabym przyjechać do Państwa muszą być spełnione określone warunki - telefonicznie to uzgadniamy.

DLA KLIENTÓW SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO MEDEOR ORAZ CENTRUM OKOŁOPORODOWE WESOŁA RODZINKA NA JEDNĄ SESJĘ OBOWIĄZUJE KUPON RABATOWY O WARTOŚCI 10% RABATU.

Cennik usługi

Pakiet podstawowy
800 PLN

20 zdjęć starannie obrobionych w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku, oraz zgranych na płytę, zdjęcie z metryczką w gratisie.

Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem.
koszt: 30 PLN za odbitkę

Pakiet Plus
1100 PLN

30 zdjęć starannie obrobionych w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku, oraz zgranych na płytę, zdjęcie z metryczką w gratisie.

Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem.
koszt: 20 PLN za odbitkę

Dodatkowo w ramach pakietu poniższe produkty
w GRATISIE do wyboru.

PONIŻSZE PRODUKTY ZE ZDJĘCIEM MOŻNA ZAMÓWIĆ PO KAŻDEJ Z SESJI.

1. FOTO-OBRAZ w rozmiarze 75x50
(O WARTOŚCI 100 PLN)

2. Zdjęcie w drewnie
(O WARTOŚCI 50 PLN)

3. Biżuteria ze zdjęciem dziecka
lub całej rodziny (O WARTOŚCI 70 PLN)

Brzuszek & maluszek
1100 PLN

2 spotkania (sesja ciążowa w studio + sesja noworodkowa)

15 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej oraz wydrukowanych w formacie 15x23 z sesji ciążowej.
15 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej oraz wydrukowanych w formacie 15x23 z sesji noworodkowej.
Wszystko zapakowane w eleganckie pudełko oraz zgrane na płytę.

Płatność za cały pakiet podczas sesji ciążowej.

STUDYJNA/ PLENEROWA/STUDYJNO-PLENEROWA
Sesja brzuszkowa
500 PLN

20 zdjęć obrobionych starannie w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku, oraz zgranych na płytę. Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem.
koszt: 20 PLN za odbitkę

Pozostałe informacje

  • w celu dokonania rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 złotych (numer konta znajduje się w zakładce kontakt) w tytule wpłaty należy podać rodzaj oraz datę sesji fotograficznej
  • za dojazd do klienta doliczam 50 PLN w granicach Łodzi, dalsze dojazdy ustalane indywidualnie
  • po sesji wysyłam w ciągu 2 dni wszystkie zdjęcie pomniejszone i Państwo sobie wybieracie, które mam dla Was udoskonalić w wysokiej rozdzielczości
  • rozliczam się w dniu sesji w gotówce
  • na płycie znajdują się zdjęcia wysokiej rozdzielczości w 2 formatach: do druku wielkoformatowego i do publikacji z logo
  • czas oczekiwania na zdjęcia wynosi maksymalnie około 2 miesiące
  • nie przekazuję nieobrobionych zdjęć, nie przekazuję plików RAW

Kontakt

email: info@foto-grafka.eu